| ladygaga_9914 a întrebat:

Mi-a cerut un baiat sa ma combin cu el, dar eu nu vreau. mi-a propus sa iesim. e frumos baiatul dar chiar nu`mi place de el. cum sa scap de el?big grin [ sunt din bistrita]

Răspuns Câştigător
| un copil:x a răspuns:

Spune-i ca nu esti pregatita acum pentru o relatie, ca vrei sa fi singura.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îi spui că te vezi deja cu cineva.
Pa, pa.

| blueeyedgirl a răspuns:

Zi-i ca ai prieten sau ca iti place de atlcineva funda plz

| ladygaga_9914 explică:

Nu pot sa-i zic ca ma vad cu altcnva. pentru ca i-am zis deja ca n-am prietin

| Puf a răspuns:

De obicei fete scapa de baieti spunandu`le "Imi pare rau, insa chiar nu esti genul meu!" Eu cred ca ar trebui sa fii sincera si sa ii spui ca chiar nu`ti place de el, cu minciunile nu prea merge. Asa ii spui ce simti, ce gandesti si totul se va rezolva de la sine, sunt convinsa ca va intelege!:d

| Blue_2059 a răspuns:

Spune'i sincer, ca nu te atrage si ca nu e genul tau.
O sa se simta putin ciudat, dar propune-i sa ramaneti simpli amici.