| Nousername a întrebat:

Mi-a intarziat menstruatia 3 aproape 4 saptamani. Nu am avut contact sexual niciodata, dar au trecut si 2 ani de la prima menstruatie. Nu stiu ce ar putea fi. E posibil sa fie de la medicamente? Am fost racita cu varsaturi si dureri de cap. Am luat pastile. Ceea ce ma nelamureste este faptul ca am vazut putine pete de sange dar nu mult, si ceva maroniu. acum cateva zile dar numai am deloc. Nu am niciun simptom ca ar veni (deobiceei ma dor sanii) dar acum sunt decat balonata in rest nimic. Nu stiu. Ce credeti ca ar putea fi? Am 15 ani. happy

2 răspunsuri:
| Sofya888 a răspuns:

Eu cred ca este normal.
Mai stiu fete care au patit la fel...

| ღBrunette a răspuns:

Hey! Aceste dereglari sunt normale, dupa parerea mea. Nu cred ca e cazul sa-ti faci griji. O sa redevina totul la normal... >; d