| fluturasul a întrebat:

Mi-a povesti cineva despre un film cu sfarsitul lumii cauzat de niste tornade aparute in new york doar ca nu stia cum se numea filmul. imi puteti spune?

6 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

2012. Da nu erau tornade erau niste mingi d efoc. L-am vazut la cinema si a fost foarte tare.

| DeeVee a răspuns:

2012... dar nu este vorba despre nici o tornada O. o

| Madalina1455684 a răspuns:

IN 2012 NU VINE SFARSITUL LUMII PRIN TORNADA.
Iar daca vreti sa va protejati faceti economii pentru un avionlaughing.
Cine a vazut 2012 stie despre ce este vorba.

| fluturasul explică:

Nu e 2012 ca pe ala l-am vazut si eu 2012 nu este singurul film despre sfrasitul lumii.

| SCRD a răspuns:

2012 se cheama filmulbatting eyelashes.

| SCRD a răspuns:

Fundita ? batting eyelashes