| antoantonia a întrebat:

Mi-a spus cineva ca daca imi tin unghiile in apa sau in lamaie imi vor creste mai repede. vreau sa imi spuna cineva daca asa e. cineva care a inercat sau stie. si cam in cat timp imi cresc?
Sterge

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

In miere cu lamaie. Si nu cresc mai repede, ci ti le intareste si nu se mai exfoliaza. big grin

| VintageRed a răspuns:

Am încercat eu! Să ştii că merge... îţi cresc in max o săptămână...

| ImPucca a răspuns:

Lamaia le intareste, nu cresc mai repede.Si poti sa stai cu ele in apa pana ti se incretesc degetele ca tot nu merge. Vor creste ele singure.