| deyna23 a întrebat:

Mi-a venit menstruatia pentru prima data pe 3 mai.Astazi este a 5-ea zi. Ieri si azi am avut scurgeri abundente. Este normal asa sau nu?

4 răspunsuri:
| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Da e foarte normal http://www.noifetele.ro/yourbody/periods.php iata, vezi ca in dreapta paginii ai un calculator al menstruatiei:)

| crrinnaaa a răspuns:

Dap este normal. prima data dureaza mai mult in jur de 5-6 zile dar apoi cu timpul se regleaza la 3-4 zile

| alexa18 a răspuns:

Da, este normal. Acum depinde si de organism.Va trebui sa te obisnuiesti cu asa ceva.
Pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge e normal