| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Mi-a venit un fix. Vreau sa`mi fac jurnal. laughing. As vrea sa ma ajutati sa scriu la inceput de jurnal niste "generalitati" ca sa le zic asa. Adica fraze de genu:
"Cel mai frumos loc vizitat"
"Cea mai frumoasa petrecere in pijama"
"Cel mai frumos baiat din 5-8"
Daca intelegeti ce vreau sa spun. Adica un "scurt istoric" despre viata mea in general. Ca apoi sa trec la scris ce fac zi de zi. Merci mult. :*. O sa apreciez ajutorul vostru.

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Scrie ce vrei tu, nu conteaza cu ce incepi ca nu scrii o carte. Poti sa scrii de exemplu ce faci tu zi de zi sau poti sa scrii doar cele mai interesante si placute momente care se petrec in viata ta.

| Zambete89 a răspuns:

Si eu am un jurnal, scriu in el de la inceputul anului, are 500 de pagini, in fiecare zi scriu cate o pagina. nu stiu simt nevoia sa impartasesc sentimentele mele cu cineva, si le impartasesc cu jurnalul... dacA prietenii nu`s de incredere...