| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cam pierdut din melodicitatea vocii dupa o perioda de ragusala. eu cant [ nu fac canto big grin]... dar am niste melodii de prezentat itr`o saptamana... si nu mai suna la fel.DECI! ceva eficient pentru. scapat de ragusala. si imbunatatire a voci?!love struck >funda:

Răspuns Câştigător
| laraxlena a răspuns:

Ar fi si asta o solitie dar este buna pentru voce,pentru a scapa de raguseala incearca ceva siropuri sau mai bine du-te la doctorul de familie

2 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Cred ca ou crud! :-s

| laraxlena a răspuns:

Ar fi si asta o solitie dar este buna pentru voce, pentru a scapa de raguseala incearca ceva siropuri sau mai bine du-te la doctorul de familie