| VulpeaDinUmbra a întrebat:

Mi am comandat aparat de ras de la shav si l am folosit si m-am taiat, si daca citesti acolo pe site la ei scrie ca nu taie aparatul asta, atunci eu nu inteleg, cum de m-am taiat? Ori au mintit ca nu taie sau? Care e explicatia? Si cum as putea atunci sa il folosesc in continuare fara sa ma mai tai? Ca daca pun chestie de aia care vine odata cu aparatul si se pune asa peste lama daca folosesc aparatul asa cu chestia aia nu taie mai deloc aparatul, abia de taie asa... Cum sa fac atunci?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te pricepi tu să te razi.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru darrio2007):

Pai nu cred, pentru ca am facut cu grija, cu atentie... Ori sunt de cumparat si chestii de alea care se pun pe aparat si te protejeaza de taieturi? Adica daca sunt de alea care sunt facute in asa fel incat sa poti lua calumea din par, ca cu astea care vin odata cu aparatul nu poti lua calumea, abia de poti lua din par cand ai pe aparat alea care vin odata cu aparatul

suntserios
| suntserios a răspuns:

"Ori au mintit ca nu taie sau?"
Tu nu ai descoperit cum functioneaza inca masina de spalat, ma indoiesc ca problema e la ei