| edytzzu11 a întrebat:

Mi-am comandat un perspirex

As vrea sa stiu daca e bun de ceva

si mai am un tricou de bumbac mulat daca as aplica antiperspirantul o sapt 2 dupa as putea purta tricoul fara sa transpir? am inteles ca esti foarte bun produsul dar as vrea sa aud pareri de la cine la incercat elimina transpiratia de tot sau asa putin sa mentionez ca nu o sa fac nici un fel de efort doar sa merg la pas

Răspuns Câştigător
| Machiaj_Truse_1981 a răspuns:

E super bun, incearca-l. Il gasesti avantajos pe http://www.machiajprofesionalperspirex.com/......25094.aspx