| JustMeBăi a întrebat:

Mi'am copiat Sims 3 de pe net. L'am instalat, totul mergea ca pe roate.Si cand am dat sa'l deschid imi aparea asta:

Unable to start game

Device 0 cannot run this title.
Your video card does not appear to support at least Shader Model 2. Please upgrade your card.

Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| muzicalBoX a răspuns:

Ori placa ta nu suporta Sims ori nu ai instalat cum trebuie dreiverul de la placa video.Ai putea sa reinstalezii draiverul de la placa videosa intri pe net pe site-u firmei cea facut placa si sa ubdatezi driverul:::big grin Fundita daca merge?

| descarcatul71 a răspuns:

Cred ca placa ta video ori e stricata ori nu tiai tras simsul bun. funda?