| Alëxąndŕą a întrebat:

Mi-am cumparat niste bilute care cresc in apa din real cresc foarte repede dar se sparg im plac alea rosi dar se decoloreaza am si pe albastru cate culori sunt in total?

Răspuns Câştigător
| Mihaelaa98 a răspuns:

Pai sunt mai multe -verzi albe albastre roz galbene portocali si mai multe cred ( eu dar din astea am avut straight face) si sa stii ca pot creste vreo 2 centimetri dar la mine nu a reusit niciodata numai la atii mergea :-l

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte multe. am si eu! stau in navodari! mi-am cumparat de la SUPER MARKET! SUNT FOARTE MULTE! daca nu le pui apa se micsoreaza si miros urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate felurile de nuante? in total 11 da bine astea 11 includ mov deschis mov inchis galben inchis galben deschis cu astea, da sunt11.
dar depinde de ce pachet ai nimerit exemplu eu mi-am luat de mult un pachet si mi-am mai luat unul de curand diferenta era ca in priml aveam si cuburi care cresteau de 4 ori mai mari decat o bila dar in asta nou nu am asa ceva dar in asta nou am negru ceva diferi de primul pachet.nu cred ca prea ai inteles, daca vrei traducerea zi-mi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo am si eu multe culori sunt super tari dar se sparg si au aparut si flori si stele de mare am dar la mine floarea nu creste o am in apa de 2 zile dar o sa vad eu papa.