| Possible a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de pantofi cu toc,dar imi cad putin cand merg,la magazin mi-au propus sa-mi iau talpite din silicon sau gel, cine stie ajuta? la ce anume?

1 răspuns:
| ApofissPapaya a răspuns:

Da, ajuta chiar foarte mult. Se mai gasesc in unele magazine un fel de 'balerini' din panza foarte subtire, care iti mareste, cum ar veni, un pic piciorul, fix cat sa nu iti cada pantoful din picior. Ti le recomand. Bafta si sa ii porti sanatoasa! happy