| NiiiaaRawwr a întrebat:

Mi-am cumparat pentru Balul Bobocilor o rochita gri, in partea de sus este in dungi alb cu gri si are o fundita micuta neagra iar in jos este gri. Daca imi indrept parul (eu fiind creata) credeti ca s-ar vedea bine? Aveti alte idei? FUNDITA!

3 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Da, e bine daca iti indrepti parul, poti sa il indrepti in spate, sa faci un coc dezordonat si in fata sa lasi cateva suvite carliontate., poti la fel sa iti indrepti parul si sa iti faci o coada asa fara nici-un fir de par last pe margine, si sa fie mai sus aşa...asta daca ai parul lung, si daca nu iti faci mereu coada. poti sa iti faci o pleata intr-o parte si tot asa sa lasi niste fire pe partea cealalta sau poti sa fii mai eleganta si sa iti faci gen cum avea katherine din vampire diaries. da o cautare la imagini ca nu stiu ce are acum de nu pot sa lipesc linkul. si sa vezi ca isi prinsese parul (bretonu, sau firele din fata ) si dp ridicase asa, stand foarte "cu volum" sau nu stiu cum sa zic.laughing

| NiiiaaRawwr explică:

Nu, e Brokelle Bones in poza desi nu vad asocierea cu intrebarea mea.

| larisuta a răspuns:

Tu este aia din poza?