| danielasisi a întrebat:

Mi-am facut cont pe www.missbimbo.com si este cam complicat ( cum cred eu) as vrea niste detalii pacat ca nu este si in romana :( deci cine are cont? imi poate explica cineva regurile acestui joc si cum se joaca? va rog daca doriti sa ma ajutati nu imi dati id-ul sau emailul ( cum fac unii) dau fundita daca ma ajutati! :)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa intelegi tot ce iti spune acolo, eu te sfatuiesc sa-ti descarci google chrome, pentru ca eu il am de atata timp si mereu pe o pagina cu o limba straina, nu numai engleza, imi traduce in limba selectata, de ex.pag este in limba germana ii dau acolo ca este in germana si sa traduca in limba cu tare.
Sper sa-ti mearga si tie!
Noroc!