| Emanuella31 a întrebat:

Mi-am facut o gasca de curand si in ea se afla fostul meu iubit, varul lui, prietenul lui cel mai bun si o prietena de a mea.Eu sunt intr-o scoala cu varul fostului meu si el inainte sa fiu cu baiatul ala se purta foarte urat cu mine si facea misto de mine iar de un timp de fata cu fostul meu se poarta ca un inger si imi alinta numele si ma intreaba de fata cu fostul meu daca am iubit si ca daca mai vreau sa fiu cu baiatul ala si apoi baiatul ala, adica fostul meu m-a intrebat daca il mai iubesc si am tacut si varul lui tot se punea langa mine si era rosu. Mereu vine la mine in cartier si intreaba unde sunt si ma tot tachineza. Odata m-a tras de pantaloni si ne-am batut cu frunze cu fostul meu si el asculta o trupa pe care o ascult si eu si varul fostului meu a zis ca atunci cand o sa asculte trupa aia se va gandi la mine si s-a facut rosu si nu a zis nimic si fata aia l-a intrebat pe fostul meu daca ma mai place si a tacut si s-a facut rosu si am aflat ca si-a scris numele meu pe banca. Intrebarea mea este ca fostul meu ma mai place avand in vedere ca el cu varul lui sunt foarte apropiati mai ceva ca si fratii? Vreau raspunsuri fara misto va rog! Scuze categoria.

3 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Stii ce inseamna acela "punct"? Sau ai scris totul fara sa respiri?

| Emanuella31 explică (pentru Lostlyric):

Am probleme cu laptopul mi e cam virusat si se blocheaza si maine il duc la reparat

| Lostlyric a răspuns (pentru Emanuella31):

Am inteles. Eu deduc ca, de fapt, varul fostului tau prieten te place. Daca te-ar mai fi placut fostul tau, atunci ar fi reactionat urat atunci cand varul lui ti-ar fi facut ochi dulci. Deci, raspunsul este nu, fostul tau nu te mai place asa cum te placea odata.