| shtephie a întrebat:

Mi-am facut si eu blog. As vrea sa stiu parerea voastra despre prima mea postare :)
http://shtephie.blogspot.com/

13 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Foarte frumos, sa mai postezi pe blog, furmos si adevarat! Nice Work!

| Jony123 a răspuns:

Interesant... Poti sa faci ceva gen revista pentru fete! Mult succes!

| Maria002 a răspuns:

Buna! Blogul tau este foarte inspirat si ai inceput foarte bine! Imi place mult!

| leonardo a răspuns:

Buna Stefania. Pentru ca toata lumea te ridica in slavi si te complimenteaza care cum poate mai mult, iata ca din ceata apare si eroul nostru - capitanul "Revino-ti" - cu scopul precis de a te aduce cu picioarele inapoi pe pamant.
Cat de lame e sa-ti faci inceputul povestind despre prietenie? Foarte. Cine crezi tu ca ar vrea sa afle parerea ta in domeniul prieteniei, in speranta ca ar avea ceva de invatat? La fel de bine puteai sa incepi cu viata dupa moarte, sau ce e fericirea sau daca dumnezeu exista si de ce. Lame, lame, lame...

Ideea e ca ai abordat un subiect mult prea complex si complicat pentru anisorii tai. Daca eram in locul tau, scriam de metin2, ladypopular si alte balarii de-astea ...veneau adolescentii buluc la tine pe pagina.

| shtephie explică:

@ leonardo Poate la varsta mea gandesc altfel mult mai superior de varsta de15 ani! Cui ii place imi citeste blogul, cui nu-i place sa nu citeasca!

| shtephie explică:

Va multumesc pentru incurajari tuturor! :*:*

| Shawty a răspuns:

Interesant :x
Chiar pe la mijlocul postarii vroiam sa citesc tot mai mult!
Si eu am blog si astept pareri si comentarii;))
http://richiiazelle.blogspot.com/

| bradysandro a răspuns (pentru Shawty):

Cam repede ai renuntat si tu la blogul tau

| EuPaulA a răspuns:

Super

| lesslonleygirl a răspuns:

In calitate de persoana experimentata(blog de 3 ani) weste foarte bine. dar sincer. in loc de fondul bleu. pune roz sau rosu (pentru persoana ta este nevoie de culori mai vii) fara suparare

| Krissypunkysenss a răspuns:

Well...imi place ai talent de blogger incearca sa postezi articole de toate felurile, ceea ce capteaza atentia pentru ca sa atragi atentia

| bradysandro a răspuns:

Cam repede ai renuntat la el. pacat

| kiss44ever a răspuns:

Nu, nu mai plictisit...este super blogul. buna treaba!