| EmoSceneGirl a întrebat:

Mi-am facut un cont pe hi5 si cand incerc sa imi editez profilul nu reusesc ca nu imi apare nimic schimbat.Completez totul si cand dau pe salvare ( sau ce scrie acolo) nu se salveaza.stie cineva ce are? Funda la cine imi da rqaspunsul happy

Răspuns Câştigător
| xD101 a răspuns:

Depinde ce browser folosesti, mi s-a intamplat si mie cu Google Chrome, la fel incercam sa salvez datele pe hi5 si nu mergea. Daca folosesti Google Chrome incearca sa folosesti Mozilla Firerox sau Internet Explorer si vezi daca merge ( mie mi-a mers cu Mozilla Firefox).
Sper ca te-am ajutat. :*