| bb_7189 a întrebat:

Mi am facut un cont pe moove la inceputul lunii dec si aveam 10 smsuri in fiecare zi. AM incarcat sa intru ieri si scria 0 smsuri in loc de 10. stie cibeva ce pot face?

3 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Si eu am patit la fel. Am intrat intr-o zi si mai aveam 7 mesaje [ pe cele 3 nu le-am folosit i acea zi. ], bun, am trimis cateva mesaje pana ce am ajuns la limita si de vreo 2 saptamnai tot 0 mesaje imi arata straight face. Cred ca ar trebui sa ne facem alt cont.

| Ana_1799 a răspuns:

Nu cred ca mai merge siteul ca nu mai merge sa dai msg de pe el

| bb_7189 explică:

Am incercat sa-mi fac alt cont dar cand am introdus numaril de telefon mi-a zis ca il recunoaste...ai incercat?