| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a întrebat:

Mi-am instalat windows xp sp 2 si nu stiu de unde sa fac rost de driver video plzz ajutati-ma si pe mine cu un link un site ceva...

4 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Instaleaza un aida32, everest, sau alt program de genul asta care iti spune ce componente ai pe calc, cand gasesti modelul placii video cauta pe googel : "model" driver

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia explică:

Poi nu pentru ca am pierdut CD ..si l-am mai instalat acum 2 ani dar numai stiu de unde am luat driveru-l

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia explică:

@asko mz asa o sa fac

| mugurel021978 a răspuns:

Driver video. sunt milioane. dar ce placa video ai? cand ti-ai cumparat placa nu ai primit un CD cu driver-ul? poti sa folosesti un program care depisteaza numale placii sau sa deschizi compu si sa citesti pe placa. Mingea e la tine acum.