| C1p1 a întrebat:

Mi-am luat un counter strike 1.6 de la cineva, faza e ca pe orice server intru cu 1, 2 playeri sau cu 25, 26 am lag straight face nu e de la CS clar, (am laptop windows wista) da pana la urma e CS nu e cine stie ce joc... rezolutia nu conteaza la fel face? Vreo solutie? plz
FUNDA

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Problema e de la net-ul tau. Pana la acest joc net-ul iti facea probleme, adica mergea mai greu?
Incearca alt tip de net, din alta parte, eventual fa proba cu netul unui prieten care are laptop si-ti vei da seama daca intr-adevar e de la net sau nu.
Bafta!

1 răspuns:
| dell7 a răspuns:

Rate 25000 mult mai bine merge