| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat numele de pe mess.cum pot sa fac sa vada si ceilalti?
dau funda si bineinteles si vvoturi:*

Răspuns Câştigător
| Vlad_1383 a răspuns:

Ctr+shift+c scrii numele selectezi pe cei din lista si vor primi un mail pe mess direct cand intra si trebuie sa dea accept... sper sa le placa numele succes big hug happy

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vad si ceilalti daca isi dau un refresh la YM! Spune-le prietenilor sa inchida si sa redeschida messengerul.
Bafta!

caramela
| caramela a răspuns:

Pai intri in lista ta veche, ii bagi in lista ta noua, si apoi dai mass la toti cei din lista ta cu noul tau id pentru a putea si ei la randul lor sa te adauge in lisata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multuu:*:*

| WhiteLore a răspuns:

MS fain