| Fasie a întrebat:

Mi-as dori ca sa existe cineva cu adevarat sa stie ce simt fara sa spun si sa ma cunoasca atat de bine incat nu ar trebui sa ma intrebe ce am ca ar sti. Mi-as dori ca cineva sa ma iubeasca atat de milt încât ar face ori ce mi-ar pofti sufletu. Eu sunt asa daca tin cu adevarat la o persoana (prieten iubit prietena buna ) nu conteaza as da si ultimul leu din buzunar si in schim eu primesc doar vorbe rele si nici un pic de dragoste as vrea ca cineva sa ma cunoasca cu adevarat de ce esr
te asa?

Răspuns Câştigător
| koorino a răspuns:

Nu trebuie sa te descurajezi.
Si eu ma simt la fel ca tine, dar invatat sa fiu rece si sa nu-mi mai exprim sentimentele fata de ceilalti. Ma deschid cui trebuie si sincer si acum mai dau gres cateodata... sad
Dar viata e un zbucium cu bune si rele. Trebuie sa luptam si cine stie poate intr-o buna zi vom gasi pe cineva care sa ne intelaga in totalitate.
Timpul nu-i pierdut. happy

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Pai asteapta sa cunosti mai bine persoana si nu oferi totul cui nu merita. Iubire, iubire, dar mai analizeaza putin si situatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ai plâns mult când ai scris toate astea.