| prafinochi a întrebat:

Mi-as dori ff mult sa devin actrita... ar trebui sa dau la o facultate de actorie? sau sa ma duc la un casting cum sa facthinking

1 răspuns:
| Joanne_1370 a răspuns:

Facultatea de actorie daca esti din bucuresti este hyperion.pentru a ajunge acolo iti trebuie talent, noroc... pile si relatii. Pentru o cariera in actorie trebuie sa te duci in afara, de preferabil anglia sau state, pentru ca in Romania nu vei fi niciodata apreciata la adevarata ta valoare si nu vei avea niciun viitor...e o slujba prost platita si in tara noastra vei fi apreciata decat dupa ce vei murii, si nici atunci. Iti urez mult mult noroc, si sper sa ajungi departe.