| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Mi-au suspendat contul de facebook pentru. 30 de zile ceee:O

4 răspunsuri:
| baaang a răspuns:

Dar ce ai facut?

| Clf_Abby_1993 explică (pentru baaang):

Nimic? din cauza cererilor de prietenie straight face haiide frate n-am dat multe am dat doar la cei din judet cu mine

| Wowhow a răspuns:

Aaa, mi s-a intamplat si mie, doar ca nu atat de rau.Nu cred ca ai ce sa faci. Oricum, nu inteleg de ce se intampla asta...si ce daca vrei tu sa ii ai pe toti oamenii aia in lista? De parca cine stie ce ai face straight face

| Clf_Abby_1993 explică (pentru Wowhow):

Imi sunt prieteni am facebook noustraight face