| AnemonaP a întrebat:

Mi-e frica sad o sa ma tund neaparat, in scari si sa-mi fac breton intr-o parte credeti ca o sa-mi stea bine? Mie mi-e frica ca nu o sa-mi sta bine si o sa vreau sa arat ca inainte. Daca nu o sa-mi placa? Funda+vot
P. s. Fara raspunsuri stupide si fara raspunsul,, Nu te tunde "

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cand ai breton e fain, eu de mic il aveam intr-o parte si imi statea perfect asa ca fi optimista ca frizerul te va tunde bine.