| LolaMona a întrebat:

Mi.e frica sa raman singura, ca nu o sa gasesc pe nimeni de care am sa ma indragostesc, si mi.e frica in acelasi timp ca daca o sa gasesc pe cineva o sa.l pierd intr-o zi si voi ramame iar singura

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Nu e nimic in neregula in a fi singur/singura. E perfect normal sa iti doresti sa ai alaturi un partener dar nu inseamna ca daca nu gasesti persoana potrivita pe cat de repede ti-ai dori ceva rau se va intampla. Invata sa te increzi mai mult in tine si in abilitatile tale, implica-te in activitati care iti plac, incearca lucruri noi si o sa vezi ca la momentul potrivit vei da de persoana aceea speciala pentru tine.

4 răspunsuri:
| anoniiim1807 a răspuns:

Nu exista asta ceva. Nu ai cum sa ramai singura. Dumnezeu are planuri pentru fiecare om in parte. Va veni momentul in care vei avea si tu parte de "printul" tau :*

| AdiWTH a răspuns:

Si eu am aproape aceleasi ganduri... dar stai calma vei gasi tu pe cineva happy si daca te va iubi nu o sa te lase asa repede cum zici tu happy

| FlorinPopa a răspuns:

Priveste partea plina a paharului. Iti vei gasi sufletul pereche mai devreme sau mai tarziu. Ai timp toata viata.

| RAY a răspuns:

Fara speranta omul este un om mort, tu de ce crezi ca avem sperante cu toti? ai speranta ca vei gasi dar nu poti f sigura ca nu te va dezamagi, omul mereu te va dezamagi sa stii asta