| Madutza_5877 a întrebat:

Mi-e rusine de mine.In fiecare zii un baiat ma tot scuipa ma loveste, am fost chiar la parintii lui dar nu i-au fact nimica... el se tot leaga de mine pentru ca sunt foarte sensibila.Va rog sa nu radeti de mine! Sper sa ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

E normal sa se lege de tine, derbedeii mereu se leaga de cei slabi si buni. Roaga pe cineva mai mare sa-l bata, si sa-i spuna ca daca se mai atinge de tine ii rupe capatana, si poate asa se potoleste, si daca nu, sa-l bata iar, si iar, si iar, pana se saturawinking cu astfel de oameni incuiati la creieri, nu poti vb altfelwinking

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Degeaba. nu poti face nimic asta e Romania
Asa se intampla si cu mine cand eram mic dadeam de badarani
Si acum dau dar decat sa mai ma apuc sa le sparg capu
Le spun direct
Dai tu primul in mine ca sa te pot arde in dos.
Eu unu sunt major dau peste copii din astia smecheri 14 15 ani.
Vai pla lor nu au ce manca si se ia si ei de cine poate.
Mai ales ca te vede major si stie ca nu dai in ei
Eu daca ii bat capat dosar penal.
Asa ca astept sa dea ei in mine sa le sparg capuhappy
Tu poti sa le spui la cei mai maribig grin

| Deny1333 a răspuns:

Evită locurile pe care el le frecventează, iar dacă te întâlneşti cu el, nu-l provoca sau nu-i da atenţie. Dacă te insultă, nu-i răspunde şi ignoră-l. Dacă te scuipă, spune-i să se ducă undeva sau scuipă-l şi tu [mai bine ai pleca]. laughing
Totuşi, întreabă-l de ce face asta, dar nu arăta că te afectează. Fii ironică, rece... măcar de faţă cu el.
Şi vorbeşte cu ai tăi, lasă-i părinţii în pace. Asta e educaţie primită acasă...
Baftă!

| alexutza1183 a răspuns:

E un nenorocit,prost crescut...da dovada doar de lipsa de maniele si bun simt,incearca sa il ignori sa treci pe partea cealalta a drumului cand il vezi sau incearca sa strigi si tu la el,sa il injuri, plateste-l cu aceeasi moneda, iar daca nu merge sa vb si cu parintii tai :*:* succes

| Narfundo a răspuns:

Spune-mi si fi sincera draga meathinking Te masturbezi cand nimeni nu este acasa? si te rog frumos sa imi raspunzi serios, chestia asta te face praf.Raspunde-mi!

| Narfundo a răspuns:

Bai bai,Liviule,voi sunteti niste ratati ma! Cum drac aveti tupeul sa ii raspunde-ti la fata asta. FATO esti prea sensibila,fraera! Nimeni nu se ia de tine degeaba, doar daca are un scop, vrea ceva de la tine. Poate ii place de tine tongue Lasa drac cacaturile care te risipesc degeaba.In special ura, razbunarea si altele

| AlexiaD a răspuns:

In primul rand trebuie sa te opui.Arata-i ca nu esti sensibila si ca nu isi poate bate joc de tine. Daca nu esti o fire violenta,data viitoare cand te mai scuipa,sa-i spui tare si raspicat,, Esti un nesimtit''.Iar daca indrazneste sa dea in tine apara-te sau poate cunosti o persoana mai solida care sa il sperie(doar sa-l sperie nu sa-l bata, desi ar merita-o cu varf si indesat!)
Bafta! Si nu uita:Nu te lasa intimidata!

| AnaMariaP9 a răspuns:

sincer, cred ca problema e la el nu la tine. iar daca te-a facut sa crezi asta despre tine, inseamna ca nu te merita, orice legatura ar exista intre voi

| DANU_4412 a răspuns:

Batei botul

| Madutza_5877 explică:

Va multumesc mult pentru ajutor

| Madutza_5877 explică:

Daca nu aveti un raspuns nu comentati tot felul de prosti