| TinitaStoessel a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva foarte amuzant aseara. Deci eu stau la bloc, si pe la 9 jumate eram pe afara cu gasca si ne-am oprit la mine acasa. Am dat un fel de petrecere dar fara muzica. Si dupa ce am mai glumit si noi putin-nitel, bate vecinul la usa ca cica e galagie mare. Va rog ajutati-ma sa scap de vecin ca ma enerveaza cand aduc gasca acasahee hee

4 răspunsuri:
| GYGYLATINO a răspuns:

Eu zic roaga pe mama ta sau tu daca stii sa faci prajituri si te duci si il servesti sal lingusiti si daca tot nu scapati ii spuneti sa va dea 20 -30 de lei pe parjituri un fel de santaj asa ca bafta)))))

| Jipa95 a răspuns:

Nu mai faceti atata galagie, si o sa scapati de el. Sau stati in afara blocului.

| MskDesign a răspuns:

Daca respectati orarul linistii publice, poate bate la usa pana is se rup degetele. Daca nu, incercati sa respectati acel orar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat voi respectati orele de odihna nu o sa va frece la cap