| diusypusy a întrebat:

Mi se intampla ceva ciudat: tot visez cu un baiat dar nu stiu daca ii place de mine sau nu, se intampla deja de 3 luni dar din cand in cand mai ia o pauza de o saptamana. Ce sa fac? dar se mai intampla cand nici nu imi amintesc ce vises! si uneori vises ca ma sarut cu el >:"

1 răspuns:
| monstereye a răspuns:

Si mie mi se intmpla de multe ori si nu prea ai ce sa faci si de uitat e normal sa uiti visele. trebuie doar sa faci altceva!