| Adelina309 a întrebat:

Mi se pare mie sau fetele "vaneaza"mereu baietii blonzi? si cu ochi albastrii, dar in general blonzii...

12 răspunsuri:
| 2696 a răspuns:

Asa elaughing) in special cei cu ochii albastrii... dar nu chiar blonzi ci unpic sateni

| patty32 a răspuns:

Neah :-&.
depinde de gusturi.
Asa cum anumitor barbati le plac blondele, si altora brunetele, asa e si la fete.
Mie personal imi plac brunetii cu tenul masliniu drooling~~., Si ochii orice culoarelaughing
Da` simpatic sa fielove struck

| cockie_green a răspuns:

Nu ti se pare.love struck

| matraguna1 a răspuns:

Mmm... te inseli. majoritatea fetelor pe care le cunosc au o slabiciune pentru bruneti. daca mai are si ochii verzi.deja le-a dat pe spate. mai rar vezi un blond care sa aiba masculinitate in el happy stilul "bombonel" nu prea prinde... cel putin nu la fetele trecute de adolescenta.care isi doresc un barbat adevarat langa ele.

| PinkY a răspuns:

Eu una nu m-as da in vant dupa cei bonzi. In schimb cei bruneti cu ochi albastri :X:X:X.

| Ana_6509 a răspuns:

Nu generaliza. Mie una nu imi plac blonzii.

| Kate21 a răspuns:

Ti se pare

| cornculapte a răspuns:

Ti se pare. Cred ca toate fetele pe care le cunosc "vaneaza" bruneti. Mie imi plac brunetii, dar nu am pretentii la ochi si nici nu-i observ de prima data ca alte fete (sau baieti). Sunt frumosi ochii albastri si verzi, dar asa doar ca un bonus. happy Si in general blonzii par cam artificiali. Mie nu-mi plac. Oricum depinde de gusturi.

| fluturas a răspuns:

Terminati cu baietii blonzi cu ochi albastri straight face
fiecare fata cu preferintele ei happy, doar ca baietii blonzi cu ochi albastri sunt mai rari, nu vezi peste tot unul blond cu ochi alabstri, dar asta nu inseamna ca toate fetele sunt moarte dupa baietii blonzi cu ochi albastri happy

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Mie una nu imi plac blonzii...
1. Satenii cu ochi albastrii love struck
2.Brunetii cu ochi albastri :X

pe mine sincer astia ma dau pe spaterolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e! Dar nu toti baietii blonzi trebuie sa aiba ochi albastrii ca sa placa unei persoane. De exemplu, mie imi place de cineva(xyz) blond cu ochi capruibig grinbig grinbig grin

| Adelina309 explică:

Si miehee hee