| LCD a întrebat:

Michael Jackson e unic. Ma intreb daca exista persoane pe lumea asta carora sa nu le placa MJ. Ce ziceti?

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca sunt...niciodata nu o sa vezi toti oamenii cu aceeasi parere pentru ca fiecare gandeste altfel.Si eu am pus o intrebare legata de Michel si majoritatea mi-au raspuns ca le pare rau ca a murit, insa au fost si unii care au zis ca era un ciudat.winking

| urbanghost a răspuns:

Mie unul nu-mi place cum canta... pur si simplu nu sunt adeptul genului acela de muzica...

| vio a răspuns:

Mie imi placea...si concerte cu scenografii ca a lui mai rar...

| Amelia87 a răspuns:

Mie imi place de el, da-mi pare rau ca si-a batut joc de corpul lui...

| zu a răspuns:

Normal..nu cred ca este un om care sa fie placut de toti.nu pot sa zic ca eram mare fana dar imi placeau unele melodii si mai ales coregrafiile.Sunt de acord cu Alexandra ca si-a cam batut joc de corpul lui fara sa-si dea seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Eu nu sunt fan Michel Jackson și nu am acasă vreo melodie de-a lui.
În schimb sunt alături de fani lui adevărați cu păreri de rău ca idolul acestora a plecat prea din timp și fulgerător dintre cei care l-au iubit și îl vor iubi necondiționat.
Dumnezeu să-l odihnească în pace.
Pa, pa.

| inna a răspuns:

Sincer nu am crescut pe melodiile lui, le ascultam doar asa intamplator... dar acum am realizat ca imi plac toate, pur si simplu le ador. Unele melodii cum ar fi Dirty Diana si Remember the time le-as asculta nonstop.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idol? Si DUmnezeu sa-l odihneasca? idol? cand spuneti Dumnezeu sa-l ierte, nu mai spuneti ca e idol. daca chiar vreti sa-l ierte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unic? el a creat lumeasi pe noi? ne tragem din el? el a fost prima maimuta? eu am mai vazut maimute ca el.chiar si eu cand ma uit in oglinda.si pe strada vad multe maimute de astea, si mai albe si mai negre.cum e unic?

| BUBULINA a răspuns:

Mie mi-au placut piesele lui. Dumnezeu sa-l ierte
normal ca nu toate dar majoritatea da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt oamenilaughing. eu una il detest.laughing

| alquaida a răspuns:

Mie nu-mi place

| Andreea_8014 a răspuns:

Mi-au placut cateva melodii. dar el arata groaznic...mai bine ramanea colorat era mai frumos... Dupa tratamentul de "albire" zici ca era o stafie...Parerea mea... L-a stricat si drogurile...Pacat de vocea lui.

| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a răspuns:

Buna... A murit... D-zeu sa-l ierte...Sincer Mie nu imi plac toate melodiile lui...

| LCD explică:

Aminadab, dar cine a spus idol? si am spus unic, pentru ca este unic. prin tot ce a facut pe plan profesional vorbind.las deoparte operatii. droguri etc.
unic in muzica! foarte bun

| Stixie a răspuns:

Măi.de ce toată lumea spune că el şi-a"albit" pielea?straight face
Suferea de o boală rarăwinking. Păi 12 oameni s-au sinucis din cauza asta...2 chiar din România.
Da.Era unic.

| mikki a răspuns:

Exisa normal! Dar ma enervez la culme atunci cand comenteaza aiureasau injura despre Michael pe diferite siteuri...frate nu-ti convine numai comenta! pana la urma asa este:X

| DoOdO a răspuns:

Da exista.manelisti,repari(nu toti), etc