| Lumei_Diana_1993 a întrebat:

Mie frig foarte tare din ce cauza vremi desi cu un tricou calduros sunt

1 răspuns:
| LarissaMouse a răspuns:

Oare daca ma ingras mai tare daca mananc iaurt cu fructe, fata de cel normal? Mereu m-am intrebat asta laughing Adica fructele nu ar trebui sa ingrase, dar... thinking
In fine... Ca sa iti raspund la intrebare:
Trebuie sa lasi frigiderul deschis ca sa intre toata caldura si sa iti dai tricoul jos, apoi sa iti iei niste papuci in maini si sa iti pui un carlig in nas big grin