| dydy1 a întrebat:

Mie imi face placere sa ajut pe altii... voua?:d lipsa de ocupatie

Răspuns Câştigător
| semix a răspuns:

Salut. din lipsa de ocupatie dau un raspuns -> sunt de acord cu tine este bine sa ne ajutam intre noi, pentru ca pana la urma suntem oameni (ființe complexe și "inteligente"). bafta big grin

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Si mie imi face placere!

| daniella_5715 a răspuns:

Si mie imi face placere, ma simt bine cand vad ca imi etse cerut ajutorul si anumite persoane au incredere in mine.Ma mai gandesc si la faptul ca si eu voi putea ajunge intr-o situatie similara si poate o sa primesc ajutor inapoi.Nu te schimba chiar daca lumea este cum este love struck!