| deeutza_2812 a întrebat:

Mie imi place de un baiat care el nu ma place imi spuneti cum sa fac sa ma placa? Dau funda:Xkiss

2 răspunsuri:
| Corynaaaa a răspuns:

Simplu...happy daca esti fata, arati bine, ai bunul simt si sti cum sa vorbesti cu baietii ai tot ce iti trebuie happy in primul rand arata-i ce pierde daca nu te place. Bagate in vorba cu prietenii lui happy sau cel putin fi amuzanta. daca esti mai timida nu ai nici o sansa iti spun ca am trecut prin asta daca esti ambitioasa poti :*:*:* fi cat mai feminina si amuzanta pe vremea asta baietii asta vor.nu se ma gandesc la inteligenta dar u sa fi fata desteapta sa stii cum sa te folosesti de calitatile tale :X pwpici...

| Stefanuca a răspuns:

Pai...convigel ca incercarea moarte nu are.si sa incerce sa fie cu tine si poate ii place pe parucrs de tinewinking