| sweetjuliathalia a întrebat:

Mie imi place de un baiat si cred ca si lui ii place de mine doar ca la amandoi ne este rusine sa vorbim unul cu celalalt, cum as putea face in asa fel incat sa intru in vorba cu el?

Răspuns Câştigător
| Cryss_5274 a răspuns:

Okey.
Deci abordeazal in urmatorul fel.
Uni baieti sunt mai timizi ceea ce ne face pe noi fetele sa ii suportam insuportabili cand si noi simtit acelasi lucru
poti vorbi cu el inturn loc unde nu sunt colegi sau oameni cu de fata cu alte persoane...doar voi doi
si ii poti spune ca sti un baiat si ca iti place mult de el si el o sa isi dea seama. Daca nu...inseamna ca e dus rau oh go on

2 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Pai daca atractia asta e reciproca e foarte simplu cel mai bine spune-i direct crede-ma nu se intampla nimic neplacut si macar stii ca nu ai stat sa astepti degeaba si e de preferat sa ii spui fata in fata, sau la telefon succeswinking big grin

| federerdinamo a răspuns:

Pai depinde. daca sunteti in aceeasi clasa e mult mai simplu pentru ca va vedeti apoape zilnic.intra in vorba cu el cel mai bine pe mess parerea mea pentru ca acolo e mult mai simplu de vorbit:*