| AndreeaZM a întrebat:

Mie imi place de un baiat.Si el si-a dat seama ca eu is invidioasa cand vorbeste cu vreo fata.Azi o oprit el 2 fete si le-a zis ceva si ele or inceput sa rada in hohote la ce o spus el si eu am imitato pe aia cum radea si face el esti invidioasa? Si am zis ca nu happy Ce crede el de m-a intrebat daca is invidioasa? Si de fiecare data cand vorbeste cu vreo tipa cateodata se uita sa vada reactile mele dar nu stiu de ce.Va rog mult sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Tu reacționezi exact cum vrea el, te știe bine, te poate manipula ușor.
Având în vedere faptul că te enervează când tipul vorbește cu alte fete, el face asta intenționat de față cu tine.
Poate ar trebui să o lași mai moale, sau să-i spui sentimentele tale.
Dar deja și-a dat seama de ele, oricum.

1 răspuns:
| valerikaa a răspuns:

Esti moldovanca? happy