| Diana_8141 a întrebat:

Mie imi place muzica punk si incerc sa adopt stilul de imbracaminte. Ce pot face sa-mi reuseasca? Va rog sa ma ajutati...

Răspuns Câştigător
| Oxiii a răspuns:

Cultura punk e o ramificatie. Care se ramifica again. Punk inseamna linii, patrate, esarfe.
Ghete, shoezi, conversi. Fuste scurte cu colanti. Pantaloni in patratele, roz cu negru, negru cu albastru. Avril e punk, de exemplu.
Daca esti interesata de punk, poti cauta haine, daca ai mall, in House of Art =). Sper ca ti-am putut fi de folos.

3 răspunsuri:
| Angel_4421 a răspuns:

Documenteazate:http://frumusete.ele.ro/......10729.html si mie imi place stilul:X:Xmai poti cauta si alte site'uri:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AVRIL PUNK!?

Nu. In punk nu conteaza hainele. Moda e doar o fita pentru tineri cu nevoie de atentie. Un punkist se imbraca cum are chef, nu intr-un fel anume. Nu e nevoie de linii careuri esarfe conversi colanti etc.

| Diana_8141 explică:

Merci mult Angel:X