| iuandfto a întrebat:

Mie mi-a placut de un baiat. Din greseala le-am spus unor baieti ca l-am placut si ei repede s-au dus la el sa-i spuna. E o vaza cam ciudata. Ma simt naspa si nu stiu cum o sa dau ochii cu el la scoala. Ce ma sfatuiti sa fac?

3 răspunsuri:
| LittleMinnie a răspuns:

Sa mergi la scoala fara sa nu ai nici o problema.Sa nu il bagi in seama si apoi poate o sa isi dea seama ce fel de persoana esti, poate va crede ca nu ai prejudecati sau ceva de genul asta si poate o sa ii placa.Nu trebuie sa mergi si sa iti fie rusine.Mergi cu capul sus si poate o sa iasa ceva. Sper ca te-am ajutat:*

| Stefiiiiii a răspuns:

Pai el cum a reactionat? Este timpul sa accepti sa ti se spuna si "NU" poate si lui ii place de tine, nu ai de unde sa stii, iar daca nu ii place resemneaza-te o sa gasesti unul si mai bun. Sper ca te-am ajutathappy

| DyTzZza a răspuns:

Sa faci in primul rind ce iti spoone inima; daca te vei simti naspa zii ca a fost o gluma-dar daca nu zii simplu ((si incearca plizzz fara emotii )))ca intr-adevar iti place de el ...PS:multa -multa multa bafta happy