| cristianorudi7 a întrebat:

Mie mi s-a rupt o masea pe jumatate, acum parca a facut cineva o gaura in ea. nu vreau sa ma duc la dentist pana nu va fi mai rau, dar krd ca peste un an tot trebuie sa ma duc.
spuneti-mi va rog o pasta de dinti buna, adica daca te speli cu ea de 3 ori pe zi sa se cunoasca spalarea, sa iti albeasca dintii ca lumea.

un sfat daca as mai putea face ceva maselei aleia? cand ma spal pe dinti, uneori imi singereaza.

fundaaaaaa

1 răspuns:
| alexandra_5561 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre pasta de dinti dar cat despre masea mai bine te duci la dentist deoarece se va agrava. Nu astepta pana va fi mai rau