| Abigaile a întrebat:

Mie rau, ma doare burta imi vine sa ma duc la baie e insuportanbila durerea (nu=mi merge burta) sunt bleaga straight face am 14 ani straight face si app sunt virgina sa nu ziceti ca sunt gravida ce-am oare de o saptamana

5 răspunsuri:
| Bubulinaazz a răspuns:

Bea niste ceai de musetel, si intre timp mergi la medic sa iti faca o consultatie! happy

| AnaTop a răspuns:

Pai ia medicamente daca esti pe stop e normall

| Beibiiis a răspuns:

Ti-a venit menstruatia, nu? Daca nu poate fi vorba de o sarcină înseamnă că sunt doar nişte dereglări hormonale. Aşa se intampla la inceput.te doare burta, îţi întârzie menstruaţia.

| Abigaile explică:

Sunt virgina nu intelegeti angry menstruatia vine peste 2 saptamani

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bea ceai de mentă, mănâncă covrigei, brânză dulce degresată, pâine prăjită și dacă nu cedează mergi mâine dimineață la medic.
Pa, pa.