| CokoStar a întrebat:

Mie si prietenei mele nu ne placea de o colega dar acum ei ii place de ea si ma roga sa fiu prietena si eu cu colega. Dar colega e o fata falsa si vrea sa fie prietena cu prietena mea din interes, ca ea este mai bogata.Acum prietena mea imi spune ca eu o folosesc dar nu-i adevarat. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Pff
lasa le naibii pe aman2 sa se inteleaga. Daca nu o suporti pe colega aia nu sta cu ea, nu te obliga nimeni
iar daca prietenei tale nu ii convine sa faca ce vrea.nu te poate obliga sa faci ceva doar ca asa are ea chef...

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Adu-i aminte ca esti prietena ei si ca esti o prietena adevarata si spune-i ca daca te paraseste pentru ea atunci o incheiati definitiv! spune-i ca va fi prea tarziu cand va dori sa-si ceara scuze! succes!