| pspspsps a întrebat:

Mie tot timpul cand merg pe strada, si nu stiu, sunt imbracata mai ciudat sau vorbesc cu cineva cunoscut si am o voce ragusita sau cand la scoala ma intreaba ceva profesorul in fata clasei si nu stiu sau ma balbai, mi-e rusine de ceilalti si frica de ce ar putea spune despre mine. Credeti ca nu ar mai trebuii sa-mi pese de ce zic oamenii despre mine?

Răspuns Câştigător
| Cocki a răspuns:

Pai din ce ai spus inseamna ca esti rusinoasa, nu vrei sa rada cineva de tine etc. Incearca sa fi mai sigura pe tine! Nu o sa se intample a nimic daca vei fi mai sigura in ceea ce zici! Succes

3 răspunsuri:
| 123Julia a răspuns:

Pai nu trebuie sa iti pese de ce zic oameni.

| yourloveisroxy a răspuns:

Crede-ma acesti"oameni" nu-s oamenii deci nu ar trebui sa crezi ce zic

| Zmeura_5657 a răspuns:

Stiu cum este. Asa sunt si eu. In definitiv,daca te comporti OK cu oamenii, nu prea au ce sa zica despre tine. Trebuie sa stai in banca ta. happy Si e si normal sa-ti pese ce zic oamenii despre tine, acesta este ego-ul. Dar nu-l lasa afara prea des.