| xBiiaM a întrebat:

Miercuri, 12 decembrie, mergem la scoala? straight face.

11 răspunsuri:
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Buna! Eu stiu ca da!

| Flaviucu a răspuns:

Da, se merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intra in vigoare codul galben de ninsori si vant de la ora 12:00 si in Bucuresti cum au zis meteorologii..se vor inchide scolile, daca nu maine, joi sigur.acum sa speram sa ninga.big grin

| Pufffx a răspuns:

Da se merge depinde de unde esti eu sunt din Ploiesti aici nu a nis mai deloc si ma duc al scoala dar am in clasa colegi care sunt de la tara si la uni a nins destul de rau iar ei nu vin la scoala.

| COLINS1 a răspuns:

Unde stau eu se merge, dar nu stiu zona in care stai tu!sad

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Sall.Din cae am auzit se merge.

| xBiiaM explică:

Si, precizez ca sunt din Timisoarahee hee.

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

De ce nu?

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,da,as fi vrut eu sa nu mergem, mai ales ca am si test la romanahappy!

| mona a răspuns:

In localitatea unde stau eu se merge

| onasis1961 a răspuns:

Depine de zonele afectate de zăpadă. Se va comunica astă seară!