| Raainbow a întrebat:

Miine plec la prima mea intilnire cu un baiat ideaaal si mama nu doreste ca eu sa ma intilnesc si nu stiu ce sa fac sa-i spun sau nu .....sa plec si sa-i spun ca o sa fiu cu prietena? povestiti va rog despre prima intilnire si la citi ani a fost si ttooot va rog mult funda

Răspuns Câştigător
| blondaa15 a răspuns:

Hey.,acum depinde si de cati ani ai..de conceptiile mamei tale.de mai multe. dupa parerea mea e mai bine sa nu ii spui mamei tale de intalnire(si eu am facut la fel)abia dupa ce relatia voastra o sa evolueze (inspre bine)ii poti povesti mamei tale cele intamplate..si chiar poti sa ii spui ca ai mintit.o un pic. daca te vede fericita d baiatul ales crede.ma ca nu o sa te certe, poate chiar o sa radawinkingsucces!:*

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da,da zii ca te duci cu o prietena si pe urma la fiecare intalnire o sa trebuiasca sa cauti cate o scuza pana nu ai sa mai gasesti si nu ai sa poti sa te mai duci la intalnire si ai terminato cu relatia cu baiatul ideal.