| anonim_4396 a întrebat:

Miley Cyrus nu e cu*va, Taylor Swift nu e urata, Demi Lovato nu e grasa si Justin Bieber nu e gay -.- Daca au jucat in serialele Disney, nu inseamna ca numai copiii sub 12 ani pot asculta sau vedea melodiile, respectiv filmele lor, fara a fi criticati. Grow up and stop hating! talk to the hand

2 răspunsuri:
| Niakit a răspuns:

E imposibiil sa nu asculti nici macar o melodie de la unul dintre ei, mai ales pentru ca unele sunt chiar dragute si sensibile. ma roog, fiecare cu gusturile lui laughing

| SaintOne a răspuns:

Eu unu nu ascult nici unul, dar nu se poate sa impui cuiva sa asculte ce vrei tu, si oricum sunt constient ca sunt multi (respectiv multe) care asculta Miley, Biber etc. si daca faci parte din acel grup nu trebuie sa iti fie rusine, trebuie sa asculti ceea ce iti place tongue