| Angie12 a întrebat:

Mm, okey. Am un prieten de care imi place foarte mult. Mereu am emotii cand vorbesc cu el, inima îmi bate foarte tare si parca mi se opreste respiratia doar cand il vad.
Problema e ca., imi doresc enorm de mult sa ma sarute. Cum fac sa-i dau de inteles asta si chiar sa ma sarute? Avand în vedere ca nu ne vedem asa des, dar cand ne vedem stam cu orele..♥ :-))

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Daca sunteti singuri, lipeste-te usor de el.
Pentru sarut, cand sunteti numai voi, apropie-ti usor fata de a lui cu gurita intredeschisa. Ar trebui sa inteleaga happy