| SmiiileXoXo a întrebat:

Mnoo, era subiectiva laughing Nici asa nici asa. :p Apropo ce credeti eu am scris atribut substantival, si era atribut substantival genitival [imi puncteaza? ] si am scris verl la supin si era verb predicativ [ imi puncteaza ]? :d

2 răspunsuri:
| мιcнєℓℓє a răspuns:

Normal ca nu iti puncteaza. Orice greseala este luata in seama, mai ales la examen.

| haroldstyles a răspuns:

Ti-a punctat pana la urma atributul substantival fara genitival? Sunt in aceeasi situatie