| PredatoR a întrebat:

Monica Columbeanu sau Oana Zavoranu?happy
O intrebare cam tampita stiu, dar sunt curios ce alegeti.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Oana Zavoranu

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-mi place de niciuna.
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Ce sa alegi intre 2 rebuturi?

| pwp a răspuns:

Iti multumesc pentru funda big grin

| Neimportant a răspuns:

Oana Zăvoranu love struck aia are mai mult tupeulaughing

| Zoet a răspuns:

Ambele se dau in spectacol.
Dar daca trebuie sa aleg neaparat dintre cele doua variante, as alegethinking Monica Columbeanu. Macar fatuca asta mai are putina minte. In schimb duduia cealalta nu stie ce sa mai faca pentru a apare mereu pe la TV.

Zavo` cand erai mai micuta putin parca aveai nitica` minte, da' acum imbatraneste si se prosteste rau. O s-ajunga ca Tonciu; eh bine ca nici mult nu mai are.

Mai degraba ma prefac ca nu le stiu. E cel mai binewinking

| elasexygagica a răspuns:

Monilove struck

| Blondamea a răspuns:

2 tarfe nu am ce alege tongue

| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

Amandoua is ratate.

| alinutza_3646 a răspuns:

Eu nu le simpatizez p niciuna...happy

| Rares24 a răspuns:

Evident oana laughing)

| teonel2 a răspuns:

OANA ZAVORANU:Mai bine s-ar potoli cu aparutul la TV cu convorbirile ei cu PEPE sa inceteze ma enerveaza.Mai bine se duce la coafor, se tunde pana la 0, se tatueaza si pe cap spunand:Nu ma sufar! Apoi, se duce pe strada facand dansul ploii si spunand poezii contra ei laughing
MONICA COLUMBEANUbig grinraga duduita, bine ca ai terminat cu mesajele pentru Irinel si vezi-ti acum de chinezoiul tau!