| nikol_8225 a întrebat:

Mor de plictiseala si chiar nu am nici o idee despre ce sa fac sa nu ma mai plictisesc...ideei? Funda+Vot!

7 răspunsuri:
| мἷђᾄἔłᾄ a răspuns:

Pai cam toata lumea se plictiseste big grin hm.incearca sa-ti gasesti o ocupatie happy Nu`mi trebuie funda ca stiu ca nu`mi vei da love struck

| LoraLaUrA97 a răspuns:

Pai daca esti fata poti incerca sa modifici poze pe pizap sau pe befunky mai sunt multe uite id-ul meu d emess si iti dau si alte programe big grin si simsul [instalarea] laura_luly_2oo8

| emima a răspuns:

Citeste ceva pe net sau uita-te la tv la un film ceva

| tricky a răspuns:

Cauta un joc, cauta o carte, cauta`ti niste prieteni si iesi la un gratar\strand\plimbare\suc.

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Pai nikol, poti intra pe site-ul asta: http://faraplictiseala. weebly/
Sau poti sa citesti o carte, sau o revista
sa vorbesti cu prietenele tale la telefon
sa le inviti la tine
sa stai pe messenger
sa stai pe TPU
sa te uiti la un film
sa gatesti ceva
sa fac curat
sa mai faci cateva teme de vacanta (daca vrei)
sa asculti muzica
sa iesi la plimbare cu prietenele sau cu animalul tau( doar sa nu fie peste =)) )
sa scrii un cantec
sa te uiti la poze amuzante
sa asculti muzica
sa copiezi muzica
sa uzi florile
sa desenezi
sa te joci pe internet tot felul de jocuri
sa citesti stiri mondene
Sunt foarte multe lucruri pe care sa le faci cand te plictisesti.;)

| DennyxD a răspuns:

Pai poti sa scrii intr-un jurnal, sa iti faci un oracol, sa fai teste online pe clopotel.ro sau teste pe facebook(phrases),sa compui versuri,sa editezi poze(in pizap,photoscape,picknic,photo instrument,face in hole etc),sa desenezi,sa creezi difrite obiecte sau accesorii din diverse materiale, folosindu-ti creativitatea in acest fel, sa joci jocuri pe y3 sau y8, sa stai si sa vb pe chat etc. fundita?:*

| VogueAdicction a răspuns:

Sa te arunci dupa un pod. Dupaia sigur nu o sa mai mori de plictisealawinking