| Emanon2011 a întrebat:

Mor de plictiseala, voi ce faceti cand patiti asa ceva?

Răspuns Câştigător
| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

Pai... stau pe TPU,citesc,ascult muzica,ies pe afara,ma uit la tv,citesc bancuri,imi fac ordina in dulap(mai tot timpul trebuierolling on the floor),repet pentru scoala,desenez, colorez. cand sunt disperata, ma joc cu fratele meu(asta nu o prea pun, de putine ori ajung asa departe cu plictiseala)

4 răspunsuri:
| BluLăvzIu a răspuns:

Sunt foarte multe lucruri de facut:Uita-te la Tv(daca nu e nimic ce sa-ti placa pe baga un film pe net),Stai pe internet,pe facebook,pe TPU,iesi cu prietenii,citeste ceva,deseneaza ceva, compune o poezie, mergi la shopping etc. Funda?

| Brittanie a răspuns:

Buna.Eu cand ma plictisesc:
-citesc
-invat
-ies cu prietenii
-merg la film
etc.Bafta!

| Andreea19Alina a răspuns:

Deschid tv-ul, citesc ceva interesant sau merg la shoppingggg!

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc acasa(foarte des din pacate) ascult muzica, desenez, compun ori ma joc cu animalul meu de companie un porcusor irezistibil de guineea pe nume Schipi :* atunci cand ma plictisesc imi "antrenez" ca sa zic asa imaginatia facand lucruri creative!